اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه پیام نور

اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه پیام نور

یکشنبه، ۰۶ آبان ۱۳۹۷ 126

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه، آیین اختتامیه بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه دانشگاهیان پیام نور در تاریخ ۲۴ مهرماه در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پژوهش استانداری کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم بهمن سعیدی‌پور، رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه با اشاره به لزوم توسعه و ترویج فعالیت‌های دینی در دانشگاه اظهار نمود: یکی از راه‌های کاهش ناهنجاری‌ها و رشد هنجارها و تعالی دانشجویان پرداختن به فعالیت‌های دینی و معنوی در دانشگاه‌ها می باشد.

وی افزود: انس با قرآن و کاربرد آن در زندگی و گسترش فعالیت‌های قرآنی در مسیر پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه نقش مهمی دارد و این خود ضرورت پرداختن به فعالیت‌های قرآنی و آشنایی جوانان با فرهنگ ناب اسلامی از سوی مسئولان در نهادهای فرهنگی به ویژه دانشگاه‌ها را دوچندان می‌کند.

سعیدی‌پور تصریح کرد: قرآن بزرگترین منشور تاریخ بشریت و بی‌نظیرترین وسیله آرامش انسان است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه،انس با قرآن و تمسک به آن بهترین حلال مشکلات است . و میزبانی این جشنواره موجب خرسندی است.

یادآور می‌شود، در این دوره از رقابت‌ها ۲۵۰ شرکت‌کننده حضور داشتند که در ۶ بخش با یکدیگر به رقابت پرداختند واز  برگزیدگان در دو بخش خواهران و برادران در اختتامیه مراسم با اهداء جوایز تجلیل شد.