گزارش جلسه هماهنگی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

گزارش جلسه هماهنگی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۷ 151

گزارش جلسه هماهنگی برگزاری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت  دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در استانداری کرمانشاه روز چهارشنبه مورخ 18/07/1397

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور  استان کرمانشاه، در این جلسه  که با حضور نماینده محترم فرمانداری، معاونت محترم سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری و مسئولین محترم  اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری سازمان  تبلیغات اسلامی، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه برگزار گردید. دکتر بهمن سعیدی پور رئیس دانشگاه پیام نور منطقه 5 اظهار نمودند: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین و گسترده ترین دانشگاه دولتی کشور، در زمینه مسائل فرهنگی دانشجویی فعالیت های چشمگیری داشته است که یکی از آنها برگزاری جشنواره قرآن و عترت است. دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برای دومین بار میزبان این جشنواره می باشد که امید است با اتکال به پروردگار مهربان، این جشنواره دستاورد شایان توجه ای برای تمامی عزیزان شرکت کننده و مدعوین داشته باشد.

مرحله مقدماتی این جشنواره با رقابت بین حدود 17000  نفر از دانشجویان و استادان بیش از 500 مرکز  و واحد دانشگاه پیام نور در دو بخش خواهران و برادران  در 34 رشته در بخش های  آوایی، معارفی، ادبی، هنری، پژوهشی و فناوری اردیبهشت ماه 97 و مرحله استانی آن در شهریور ماه 1397 در استان های محل تحصیل داوطلبان برگزار گردید. میزبان مرحله نهایی جشنواره در سطح کشوری از 22/7/1397 لغایت 25/7/1397 دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه می باشد. شایان ذکر است داوران انتخاب شده این جشنواره، داوران مطرح سطح ملی و بین المللی می باشند.

در ادامه این جلسه جناب آقای گودرزی مدیرکل محترم امور اجتماعی استانداری کرمانشاه، یادآور شدند در ایامی که عزیزان شرکت کننده در این استان حضور دارند امید است با برنامه ریزی صحیح بتوانیم امکان بازدید از اماکن فرهنگی و گردشگری در راستای معرفی  آداب و رسوم و فرهنگ استان کرمانشاه را فراهم نماییم.